نتایج جستجو برای عبارت :

آشنایی با پیچیدگی های زندگی به عنوان یک بزرگسال

ثبت نام و انتخاب واحد مدارس بزرگسال در سناد و دانا
فایل راهنمای "ثبت نام و انتخاب واحد مدارس بزرگسال " در سیستم های دانش آموزی و سامانه سناد آماده شده در واحد پشتیبانی پرتال خبری سناد، برای راهنمایی کار با سامانه سناد جهت " ثبت نام مدارس بزرگسال " مورد استفاده قرار می گیرد.

مدارس آموزش از راه دور به عنوان یک فرصت طلایی برای آموزش دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در دوگروه است.
گروه اول دانش‌آموزان لازم‌التعلیم در شرایط خاص هستند که امکان دستر
توضیحات
نام بسته: ارزیابی شخصیت و هوش بزرگسال
تعداد جلسات: 3 جلسه
گروه هدف: 12 سال به بالا
اهداف: ارزیابی و سنجش ابعاد مختلف روان شناختی شامل ویژگی های شخصیتی، استرس ها و تنش های پنهان و سنجش همه جانبه هوش یا IQ.
نام تست ها: TAT، MMPI، تست هوش وکسلر بزرگسال

آشنایی با ویژگی های شخصیتی و کسب خودآگاهی یکی از راه های بهبود کیفیت زندگی می باشد. از جمله بهترین راه های کسب این خودآگاهی ارزیابی روان شناختی تخصصی می باشد که با انچه در روزنامه ها و مجلات سرگر
باعرض سلامعناوین کسب شده توسط هنرجویان شهر سده و دژکرد درمسابقات قهرمانی استان فارس که درتاریخ 98/4/20درشهر شیراز برگزار شد:*رده سنی جوانان و امیدو بزرگسال جداول به صورت کامل بسته شده بود.*همه ی هنرجویان با عملکرد مثبت و عالی، سالن مسابقه را ترک کردند.مائده خردمند/فاطمه همت/سارا شریفی/سدهنازنین رقیه شرفی/المیرا نگهداری/زهرا احمدی(رده سنی بزرگسال)یکتا احمدی/فاطمه نظری/آیناز جوکار/زهراخواجه/فاطمه رئیسی/شیدا محمودی/زهراسادات شرفی/فاطمه سادات
دانلود آهنگ تولدت مبارک
هم اینک برای شما همراهان گرامی ♫ دانلود مجموعه آهنگ های تولد ملایم و شاد مخصوص بزرگسال ، کودکان ، مادر ، عاشقانه جدید و قدیمی به همراه تکست و بهترین کیفیت آماده کرده ایم ♫
جدیدترین و بهترین آهنگ های مناسب تولد خارجی و ایرانی ، برای تمامی سنین کودکان و بزرگسال جدید و قدیمی با بهترین کیفیت ممکن و لینک دانلود مستقیم و متن ترانه
جدیدترین و بهترین ترانه های تولد بچگانه ، بزرگسال ، نوجوان و…
برای تمامی فصول سال
Download New &
سرویس خواب بزرگسال، مدل اِلیپسشامل: تخت خواب دونفره پاف دار، پاتختی، میز آرایشی و آینه، صندلی.دو سال ضمانت کالا...تغییر طرح و رنگ به سلیقه مشتری...برای اطلاع از قیمت ها، با واحد بازرگانی و فروش تماس بگیرید:شماره تماس  36070342_021و آیدی تلگرام https://t.me/salesarjanchoobهمچنین میتوانید از نمایشگاه و شوروم ما در محل کارخانه بازدید فرمایید...https://t.me/joinchat/AAAAAEf6G_7xas526EGl3Qhttps://arjanchoob.ir#ارژن_چوب_شرق#کیفیت_را_لمس_کنید!
از ۱۸ سالگی که رد می‌شی، دیگه می‌افتی تو سرازیری. انگار نه انگار که تا دیروز دبیرستانی بودی. انگار نه انگار که نیاز داشتی یکی مراقبت باشه. بعد یهو چشم باز می‌کنی می‌بینی نه تنها ۲۰ رو هم رد کردی، بلکه ۲۱ سالگیت هم تموم شده و وارد ۲۲ شدی. لحظه‌ی بدیه وقتی به این فکر می‌کنی که دیگه کم‌کم باید مسئولیت زندگیت رو قبول کنی و رو پای خودت بایستی، چون با هر دین و ملیتی حساب کنی دیگه بزرگسال به حساب میای!
اینا دیگه کلیشه شده از بس که گفتم... از بس گفتم ک
پوشک بزرگسالان خارجی فوق العاده با کیفیت
پوشک بزرگسالان خارجی هم مانند پوشاک است که توسط افرادی که بی اختیاری و کنترلی در مثانه خود ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. و همچنین افرادی که از نظر جسمی دچار معلولیت می باشند و قادر به رفتن به دستشویی نیستند نیاز به استفاده از پوشینه بزرگسال را دارند که این پوشینه مناسب برای خانوم ها و آقایان می باشد.
پوشک بزرگسال خارجی آبنا
پوشینه بی اختیاری آبنا از مواد ضد آلرژیک ساخته شده و به عنوان بهترین پوشک
پتو تک نفره از جمله انواع پتو هایی هستند که به صورت عمده در ایران تولید، عرضه و خریداری میشوند. پتو یک دوست صمیمی و همیشگی برای تمام مردم دنیا ست که آن را جزو لوازم شخصی خود به شمار می آورند.
بنا به نیاز مردم به این کالا ها همواره انواع مختلفی از آن ها با تنوع بالا ارائه میشوند.
از جمله انواع مختلف و پر فروش پتو ها با توجه به سن مشتریان آنها میتوان موارد زیر را نام برد:
پتو های نوزاد
پتو های کودکان
پتو های نوجوان
پتو های بزرگسال تک نفره
پتو های بز
26 درمان عالی طبیعی خانگی حالت تهوع
حالت تهوع برای هر فردی ممکن است اتفاق بیفتد و تنها برای دوران بارداری نیست از این رو در این بخش از سلامت نمناک نسخه های خانگی و طبیعی را به عنوان درمان حالت تهوع معرفی خواهیم کرد که برای هر فرد موثر خواهد بود پس این موارد تنها برای درمان تهوع بارداری نیست و هر فردی از کودک تا بزرگسال اگر دچار حال تهوع شد می تواند از نسخه های عنوان شده در خلال این مطلب استفاده کند.

ادامه مطلب
حالت تهوع برای هر فردی ممکن است اتفاق بیفتد و تنها برای دوران بارداری نیست از این رو در این بخش از سلامت نمناک نسخه های خانگی و طبیعی را به عنوان درمان حالت تهوع معرفی خواهیم کرد که برای هر فرد موثر خواهد بود پس این موارد تنها برای درمان تهوع بارداری نیست و هر فردی از کودک تا بزرگسال اگر دچار حال تهوع شد می تواند از نسخه های عنوان شده در خلال این مطلب استفاده کند.

ادامه مطلب
به اطلاع همکاران گرامی می رساند گواهینامه های پایان دوره ی  آموزشگاه های زیر آماده ی تحویل می باشد و همکاران گرامی می توانند جهت دریافت به کارشناسی سنجش مراجعه فرمایند :

1- قلم 95057102 دوم بزرگسال 98-97
2- نواندیشان دخترانه 80192000 دوم بزرگسال 98-97 
3- نواندیشان پسرانه 80191707 دوم بزرگسال 98-97 
4- بزرگسالان عرفان 80188301 دوم بزرگسال 98-97 

ادامه مطلب

ادامه مطلب
چگونه بفهمیم دیابت نوع 2 داریم ؟ علائم و نشانه های اولیه دیابت نوع 2 چیست و چگونه زودهنگام آن را تشخیص دهیم. ما همچنین در مورد خطرهایی که این بیماری برای ما ایجاد می کند نیز صحبت می کنیم.
دیابت نوع 2 باعث می شود سطح قند خون فرد بیش از حد بالا رود. شناخت علائم و نشانه های اولیه این بیماری مزمن می تواند فرد را زودتر تحت معالجه قرار دهد که این امر خطر عوارض آن را کاهش می دهد.
دیابت نوع 2 یک بیماری شایع است. یک گزارش معتبر از سال 2017 از مراکز کنترل و پیشگ
سلام،
دیروز رفتم پیش آقای خداوردی و ثبت نام کردیم و یک عالمه دوپامین تو رگهام جریان پیدا کرد.
میدونی عزیزم، وقتی به این فکرمیکنم که یک عالمه تجربه های باحال تو راهه، اینکه مسیری که قراره توش تلاش کنم و مثل یک زامبی تنها توی بحرش شنا کنم مشخص میشه ; غرق لذت میشم...
کاش ماه های بعد، سالهای بعد، کودکی که هستم رو نکشه، کاش چیزهایی که یک روزی بهم زندگی می بخشید رو فراموش نکنم...کاش ازم یک بزرگسال خشک و بی روح، یک بزرگسال که از احساسات فیک و دروغین الق
به گزارش شفاف، بسیاری از افراد مهمانی تولد را به عنوان یک جشن کوکانه می شناسند. اما برپایی یک جشن تولد خلاقانه و گذراندن یک شب در کنار خانواده و دوستان، بهانه بسیار خوبی برای رهایی از تنش های زندگی روزمره است. آنچه می تواند چنین تولدی را بسیار مهیج و خاطره انگیز کند، انتخاب تم تولد بزرگسال است. انتخاب یک تم تولد مناسب می تواند علاوه بر خوشحال کردن صاحب تولد، برای مهمان ها نیز شادی آور باشد.  به خصوص اگر تمی انتخاب کرده باشید که نیازمند تغیی
دانلود آهنگ تولدت مبارک کودکانه و بزرگسال
مجموعه ای منتخب از گلچین بهترین و ماندگارترین آهنگ های جشن تولد ، ترانه های شاد تولدت مبارک برای بزرگسالان و کودکان به زبان فارسی و انگلیسی ، قدیمی و جدید با لینک مستقیم و کیفیت عالی همراه با پخش آنلاین تمامی آهنگ ها
دانلود آهنگ تولدت مبارک
چه کسی گفته است که مردها به تولد گرفتن علاقه‌ای ندارند و از دیدن کیک تولد و سالنی که آذین بسته شده، به هیجان نمی‌آیند؟ هر کسی چنین چیزی را تلقین کرده، احتمالا دشمنی دیرینه‌ای با مردها در دل دارد. برای مرد مورد علاقه خود، بهترین جشن تولد را ترتیب داده و همه چیز را گرفته از بادکنک آرایی، تم تولد مردانه، کیک، کادو و شام را با بهترین‌ها تدارک ببینید.
تم‌های تولد مردانه
تم تولد بزرگسال مردانه در طرح و رنگ‌بندی‌های متنوعی عرضه می‌شوند. تم تول
تم تولد بزرگسال
تم تولد به رنگ و طرح تجهیزات ، لباس و دکوراسیون در جشن گفته میشود .
جشن تولد هیچ رده سی نداشته و همه ی افراد دوست دارند
هرسال تولد خود را جشن بگیرند . یک مهمانی بزرگ یا یک دورهمی ساده ! هرکدام لذت خود را دارد .
بعضی از افراد این باور غلط را دارند که برای سنین بزرگسال لازم به تهیه تم برای تولدشان نیست
اما باید بدانید که تم ها برای هر رده سنی طراحی شده اند
و شما میتوانید حتی برای پدر بزرگ ومادربزرگتان هم تم تولد بگیرید .
معمولا تمی که
با عرض تبریک سال نو، نهاد کتابخانه های عمومی برگزار می کند: 
دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از علاقه مندان به کتابخوانی، برای شرکت در 12 عنوان موضوعی مختلف و در قالب های مسابقه چهار گزینه ای، نقاشی، پویش کتاب خوان مجازی، روزنامه کتاب و داستان نویسی در سه بخش کودک، نوجوان و بزرگسال دعوت می نماید. 
برای اطلاع از منابع مسابقه و شرکت در مسابقه به سایت www.samakpl و www.razavi.iranpl.ir مراجعه فرمایید. ​
فرصت شرکت در مسابقه تا 9 خرداد ماه می باشد. 
​​​​​​

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
سرویس خواب بزرگسال، مدل ویونا
شامل: تخت خواب دونفره، پاتختی، کمد لباس، میز آرایشی و آینه
(برای این سرویس، یک بوفه نیز طراحی و تولید شده، که تصویر آن قبل تر پست گردیده است)
دو سال ضمانت کالا...تغییر طرح و رنگ به سلیقه مشتری...
برای اطلاع از قیمت ها، با واحد بازرگانی و فروش تماس بگیرید:شماره تماس  36070342_021و آیدی تلگرام https://t.me/salesarjanchoob
همچنین میتوانید از نمایشگاه و شوروم ما در محل کارخانه بازدید فرمایید...https://t.me/joinchat/AAAAAEf6G_7xas526EGl3Qhttps://arjanchoob.ir#ارژن_چو
امن‌ترین خودروهای سال ۲۰۱۹
مرسدس بنز مدل کلاس A ـ بهترین خودرو خانوادگی کوچک
در میان "خودروهای خانوادگی کوچک"مرسدس بنز کلاس A به عنوان بهترین خودرو در رتبه اول قرار گرفته است. فن‌آوری ایمنی این خودرو در سوانح رانندگی با ضریب ۹۶درصد حافظ جان سرنشین بزرگسال است. علاوه بر آن بنز کلاس A دارای فن‌آوری پیشرفته ترمز، فن‌آوری اخطار همیار راننده به هنگام انحراف از خطوط یا خستگی راننده می‌باشد.
ادامه مطلب
اسامی برندگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتابخانه باقرالعلوم(ع) شهر خشکرود به شرح زیر می باشد:
در بخش خانوادگی خانم مریم جانی فاردقی 3،000،000 ریال
در بخش نوجوان مکتوب خانم فاطمه شجاعیان 500،000 ریال
در بخش نوجوان پویش خانم حورا چمن پیرا 750،000 ریال
در بخش بزرگسال خانم آسیه دلیریان 800،000 ریال
تم تولد جزء مواردی است که انتخاب درست و متناسب آن تأثیر بسیار زیادی بر جلوه تولد و تحت تأثیر قرار گرفتن مهمانان می گذارد. اما اینکه چگونه یک تم زیبا و مناسب برای تولد شخص در هر سن و با هر جنسیتی را مشخص کنیم به طوری که رنگ و طرح این تم و نوع چیدمان آن، فرد مورد نظر و مهمانان حاضر را شگفت زده کند، موضوعی است که امروز شیک و تک قصد دارد در این مطلب در مورد آن صحبت کند.
کاربرد تم تولد در تولد های امروزه
تا چندی پیش استفاده از تم تولد کودکانه کاربردی ب
بعد از مدتها هوس کردم یه چیزی بنویسم. 
یک ساله که درگیر کلاسهای فنی حرفه ای شدم واسه گرفتن مدرک مربیگری نقاش کودک. 
خوشبختانه دوره هاش تموم شد و همه رو قبول شدم. حالا باید دنبال کار باشم. اینم ان شاله جور شه.
ولی فعلا یدونه هنرجو بزرگسال گرفتم. واسه نقاشی بزرگسالان!! انتظارشو نداشتم ولی شد.
فعلا یک جلسه بیشتر آموزش ندادم.خداییش خیلی سخت بود. نمیدونم چیزی متوجه شد هنرجوم یا نه! 
ادامه مطلب
عوارض لاک ناخن برای کودکان
کودکان نسبت به افراد بزرگسال بیشتر به مواد شیمیایی حساس هستند و مواد شیمیایی تاثیر بیشتری روی کودکان می گذارد.لاک ناخن هم به خاطر داشتن مواد شیمیایی می تواند برای کودک شما عوارض داشته باشد
به ادامه بروید
ادامه مطلب
جدی جدی اولین بار بود تو این سال که عمیقا خوشحال شدم. نصف کتابایی که دلم می خواست بخونمشون تو فیدیبو بودن و از اول سال کلی غر زدم که چرا باید فقط برای 100 تا کتاب کلاسیک مشخص شده 90درصد تخفیف بذاره و چرا مثل طاقچه تخفیفای نجومی نذاشته... دیگه ناامید شده بودم حقیقتا. باورتون می شه؟ هاهاهاها. دیگه از زندگی هیچی نمی خوام :)))))) برید فیدیبو نصب کنید که تا 20 فروردین بیشتر وقت ندارید :)) روزی یه دونه کتاب رو با تخفیف میده. اگه کودک و نوجوان باشه 80درصد. اگه بز

مراحل رشد انسان به سه دوره تقسیم می شود:
۱. تولد تا ۷ سالگی: محوریت خواست و اراده ی کودک در رشد (willing) > همزمان با رشد عضلات و اعضای حرکتی و همچنین رشد سیستم هاضمه ی بدن
۲. ۷ تا ۱۴ سالگی: محوریت احساسات (feeling) > همزمان با رشد سیستم تنفسی و سیستم گردش خون
۳. ۱۴ تا ۲۱ سالگی: محوریت تفکر (thinking) >  همزمان با رشد سیستم عصبی

در دوره ی اول، کودک به بستری امن، پرمهر و آهنگین برای نمایش اراده و حرکت های خودجوش نیاز دارد. بستر آهنگین فضایی است که روال 
قرار گرفتن موادغذایی در بالای هرم که کمترین حجم را در هرم اشغال می کند به این معنی است که افراد بزرگسال باید از این دسته از مواد غذایی کمتر مصرف کنند (مانند قندها و چربی ها)هر چه از بالای هرم به سمت پایین نزدیک می شویم حجمی که گروه های غذایی به خود اختصاص می دهند بیشتر می شود که به این معنی است که مقدار مصرف روزانه این دسته از مواد غذایی باید بیشتر باشد.شناسایی گروههای غذایی به عنوان راهنمایی برای تعذیه کلیه گروههای سنی در جامعه ضروری است و پا
فاق بچه ها رو از روی یک شلوار که اندازه شون هست بگیرین اگه کمری داشت منهای کمری شلوار یا میتونین مثل اندازه گیری بزرگسال بچه روی یه صندلی بشینه واز خط کمر تا روی صندلی اندازه بگیرین .
میتوانید با بلند کردن قد از همان الگوی شلوارک که گذاشتم استفاده کنید.
با سلام به خدمت همه دوستداران انیمه امروز آمدم اسم چند انیمه باحال رو بدمانیمه هفت گناه کبیره که فصل سوم در راه است.
انیمه بوروتو که هر یکشنبه قسمت جدیدش منتشر میشود‌.
انیمه صدای سکوت.
انیمه پیانوی جنگل.
انیمه آکادمی قهرمانی من.
انیمه مرد تک مشتی☆
انیمه مرداب سیاه(راه سنی بزرگسال)
انیمه کلاس ترور
انیمه جنگ غذا ها
این انیمه ها توصیه میشه تماشا کنید انیمه مرد تک مشتی بنظر بین انیمه ها هیجانی ترین انیمه هست شخصیت اصلیش(سایتاما)قدرت نظیری داره.
یه کتاب چهار جلدی خریده بودم، به هوای اینکه کتاب کودکه. چون پک بود نمی‌شد بازش کرد، منم ریسکو! خریدم رفت. البته قضیه مال آخرین جمعه‌ی پارساله، جمعه بازار کتاب و کمی ارزانی کتاب‌ها. اومدم خونه دیدم هیچ به بچه‌ی پنج سال و نیمه نمی‌خوره، ندادم به بره‌ی ناقلا. نمی‌دونم برای چه رده‌ی سنی‌ایه، شاید رده‌ی یه‌کم کمتر از نوجوانان باشه مثلا. امشب جلد دومشم خوندم :) جالبه که کتاب بزرگسال جذبم نمی‌کنه، کتاب کوچولوها رو شبی یه جلد می‌خونم.
پیانیست تهران 09194260919 تدریس خصوصی در منزل شما
با بهترین شیوه اموزش از سن کم تا زیاد ( کودک تا بزرگسال )
بدون محدودیت سنی - مناطق تهران ساپورت میشود بصورت خصوصی
اموزش تمامی تکنیک های دست راست و چپ - بصورت اکادمیک و اصولی
09194260919  - مشاوره جهت خرید ساز
 بسم الله الرحمن الرحیم
روش برخورد با #احساسات #کودکان:
مادرها گاهی در برابر احساسات منفی (اضطراب،غم،خشم) کودکانشان راهبردهای اشتباهی را پیش میگیرند.⭕️مثلا تلاش میکنند کودک را مجبور کنند این احساسات را سریعا کنار بگذارد و این تبعات بدی دارد.اما راهبرد درست چیست؟✅براساس یافته های نوین روانشناسی راهبرد درست زمانی که کودک با یکی از احساسهای منفی به سراغ والدین میرود این است که:1.اول #احساس کودک توسط والدین دیده و شناسایی شود2. بزرگسال نام
کروم به عنوان یکی از تنظیم کننده های قند خون ، به انسولین کمک می کند تا با کمک به انتقال گلوکز به سلول ها ، قند و نشاسته را به انرژی تبدیل کند. این ماده همچنین در متابولیسم طبیعی و ذخیره چربی ها ، پروتئین ها و کربوهیدرات ها نقش دارد. در حالی که برای حفظ عملکرد طبیعی متابولیک به مقادیر زیادی کروم احتیاج نداریم ، اما هنوز هم یک ماده معدنی ضروری است که باید در رژیم های روزانه ما به آن توجه شود.
طبق اطلاعات مرکز پزشکی دانشگاه مریلند ، بیش از 90 درصد
#فیلم_ممنوعه " معشوق عاشق "
ژانر : بزرگسال ، درام ، عاشقانه
#زیرنویس_چسبیده  
⭐️ امتیاز :6.0 /10 IMDB
Lover 2005
 ✍️ خلاصه داستان :دختری که در آستانه ازدواج است، روزی با یک غریبه آشنا می شود و این غریبه از او می خواهد که یک روز را با او بگذراند...

ادامه مطلب
یبوست زمانی اتفاق می‌افتد که دستگاه گوارش و یا بهتر بگوییم روده‌های شما نمی‌توانند کار خود را به درستی انجام دهند. این بیماری درد زیادی داشته و بیمار ممکن است تا چند روز مجبور به تحمل این درد‌ها باشد.
این بیماری یکی از شایع‌ترین بیماری‌ها در بین مردم است. تحقیقات نشان داده است که از هر 100 بزرگسال یک نفر تجربه این بیماری داشته است. در ادامه به این خواهیم پرداخت که با ماساژ می‌توان یبوست را درمان کرد و یا از دردهای آن کاست؟ ماساژ برای درمان
از کودک تا بزرگسال، 
از صبح تا لحظه خواب در تراکم اطلاعات سطحی رسانه ها هستند
بدون اینکه فرصت تحلیل داشته باشند،
در حالی که انسان یک جمله که میشنود باید بداند:
جایگاهش کجاست؟ 
چه معنایی دارد؟ 
چه آثاری بر آن مترتب است؟ 
ولی از آنجایی که در معرض اطلاعات بی اساس (منظور غیرفکری؛ هر چند راست) است،
دیگر فرصت فکر کردن و تحلیل ندارد
تا جایی که خنثی میشود 
و قدرت تفکر نخواهد داشت، فکر کردن از یادش می رود،
و این رویه ملکه اش می‌شود.
آزمون هوش ریون بزرگسالان
دانش پژوهان گرامی این فایل حاوی آزمون هوش ریون بزرگسالان در حجم 9 صفحه می باشد.

دانلود فایل

تست هوش ریون (Raven): نمره بهره هوشی (IQ) شما ... - شهروند فردا shahrvandfarda.ir › test › تست هوش ریون (Raven): نمره ... Translate this page شهروند فردا بستری برای توانمند سازی والدین و مربیان برای تربیت نسل فردا می باشد. تست هوش ریون (Raven) ابزاری است که به شما کم
این سه نکته رابطه خوشبختی را تعیین می کنندعلم همچنین می تواند عاشقانه باشد. یک روانشناس اکنون سه نکته ابتدایی را عنوان می کند که تصمیم می گیرد رابطه پایدار و خوشحال باشد"شیمی فقط متناسب است". این جمله اغلب در عاشقان شنیده می شود. اما این در واقع به چه معناست: شیمی بین دو نفر؟ علم اکنون خود را به این سؤال اختصاص داده است و سه نکته ابتدایی را ذکر می کند که اطمینان حاصل می کند رابطه بین فردی پایدار و خوشحال است یا خیر. روانشناس و درمانگر زوج پیتر پ
شنیدم دلت می خواد یکی از اون مزرعه های رویایی فرانکفورت رو بخری. مطمئنم هیچ‌وقت پولت به اون خرجا نمی رسه و مجبور می شی باز ریسک کنی، چنان روزی، آدمِ من توی کارخونه با یه تلفن روزگارت رو سیاه می کنه، اون وقت من هستم و تو. منتظرم باش. چقدر دوست دارم توی چنان وضعیتی قیافه ت رو ببینم. فعلا کاری کردم که زندگی خوش این دختر کوچولوت تلخ بشه!_________________#خرمالو_ها_را_به_گنجشک_ها_بفروش به قلمِ #محمد_حنیف یک تراژدی است. دختر و پسری که طبق سنت به نام هم خورده ان
پاورپوینت نقش و تاثیر ورزش در سلامتی مردم

حتی ورزش سبک باعث افزایش عمر می شودورزش ارزش آن را دارد و چگونه: کسانی که هفته ای دو ساعت و نیم به شدت قدم می زنند در مقایسه با افرادی که ورزش نمی کنند امید به زندگی خود را بیش از سه سال افزایش می دهند. اما ورزش کمتری هم می پردازد - حتی برای افراد دارای اضافه وزن.توسط ایرین برس11/07/2012 ، 8:47 ظهر.Jogger: طبق WHO ، هر بزرگسال باید حداقل 150 دقیقه در هفته ورزش کندJogger: طبق WHO ، هر بزرگسال باید حداقل 150 دقیقه در هفته ورز
: اذیت و آزار روانی کودک
مقنن در لایحه حمایت از کودکان  و نوجوانان مصوب 81 به عنوان کلی «هر گونه شکنجه و اذیت و آزار کودکان که موجب صدمه جسمی و روحی گردد» اشاره نموده است و متعاقب آن در لایحه یاد شده در مواد 10 و 11 و … نیز به آزار و اذیت روحی و روانی کودک اشاره کرده است. بدیهی است آزار و اذیت روحی و روانی کودک موجب خشونت و سرکشی وی، که این امر نیز در پایان کودک و یا نوجوان را بزهکار و مجرم خواهد ساخت.
خشونت و سرکشی به عنوان یک پدیده ناهنجار اجتماعی ا
یک بار در همین وبلاگ، یک نفر به طور ناشناس از من پرسید که چه طور میتوانم بچه ها را این همه دوست داشته باشم! راستش را بخواهید برای من هم عجیب است که بعضیها چه طور میتوانند بچه ها را دوست نداشته باشند! من حتی این طور هستم که وقتی به بچگیهای یک آدم بزرگ فکر میکنم یا عکسهای بچگیهایش را میبینم بیشتر از قبل دوستش دارم یا مثلا وقتی احساس دوست داشتن یک نفر در من فوران میکند، حتما  به این که وقتی بچه بوده است چه کار میکرده هم فکر میکنم و دلم میرود برای دی
سلام همراهان عزیز
این مطلب رو که امروز اینجا منتشر میکنم 19 مردادماه 98 نوشتم.
دانشمندان دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن ادعا میکنند که پیشرفت
قابل توجهی در توسعه آزمایش خون برای تشخیص بیماری آلزایمر داشته اند.
این تست خون جدید میتواند آلزایمر را تا 20 سال قبل از بروز علائم بیماری
مشخص کند و بقای بیماران را افزایش دهد.
در حال حاضر در آزمایش بالینی از اسکن مغز استفاده میشود. استفاده
از آزمایش خون هزینه ها و زمان را تا میزان قابل توجهی کاهش میدهد.
جهت هدایت به صفحه ثبت نام ، روی این عکس ضربه بزنید
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فریدن ، جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش الکترونیک و در سه رده سنی کودک و نوجوان و بزرگسال در سایت samakpl.ir آغاز گردید.
ادامه مطلب
دانلود فیلم #ممنوعه "سالو : ۱۲۰ روز در سودوم"
Salo: 120 Days Of Sodom
کیفیت BluRay
با #زیرنویس_چسبیده_فارسی
ژانر: #درام | #بزرگسال
❗️دارای محدودیت سنی +24
⚠️هشدار: این فیلم دارای خشونت سادیسمی عریان و برای گروه سنی زیر ۲۴ سال مناسب نمیباشد.
ادامه مطلب
یک بار در همین وبلاگ، یک نفر به طور ناشناس از من پرسید که چه طور میتوانم بچه ها را این همه دوست داشته باشم! راستش را بخواهید برای من هم عجیب است که بعضیها چه طور میتوانند بچه ها را دوست نداشته باشند! من حتی این طور هستم که وقتی به بچگیهای یک آدم بزرگ فکر میکنم یا عکسهای بچگیهایش را میبینم بیشتر از قبل دوستش دارم یا مثلا وقتی احساس دوست داشتن یک نفر در من فوران میکند، حتما  به این که وقتی بچه بوده است چه کار میکرده هم فکر میکنم و دلم میرود برای د
یه بار دیگه این ترویی رو که یوش داره رو به افق محو میشه رو ببینم تو استوریاتون بلااستثنا بلاک
انگار خودتون قبلا اونطوری نبودین حالا برا فالوراتون استوریش میکنید ک چی‍♀️
خیلی دلم میخواس اینو منم استوری کنم براشون
منتها گفتم زششته بی عصابیمو بکنم تو چش بقیهِ فالورای قشنگم

همچنین زشتههه که وقتی یکی بهتون اعتماد کرده و حالا ک بینتون بهم خورده برین ازاعتمادش سواستفاده کنین. میفهمین زشته؟ الان که من شخص سوم بودم و این ماجرا جلو چشمام رخ داد
شامل: تخت خواب، پاتختی،  میز آرایشی و آینه، کمد لباس.
دو سال ضمانت کالا...
تغییر طرح و رنگ به سلیقه مشتری...
برای اطلاع از قیمت ها، با واحد بازرگانی و فروش تماس بگیرید:
شماره تماس  36070342_021
و آیدی تلگرام  @salesarjanchoob
همچنین میتوانید از نمایشگاه و شوروم ما در محل کارخانه بازدید فرمایید...
برای مشاهده جزییات سرویس میتوانید به کانال تلگرام ما مراجعه نمایید:
https://t.me/joinchat/AAAAAEf6G_7xas526EGl3Q
https://arjanchoob.ir
#ارژن_چوب_شرق
#کیفیت_را_لمس_کنید!
بوسیله گزارش خبرنگار همشهری آنلاین به نقل از گاردین، فرشته کریم یکی از دانش آموخته های دانشگاه آکسفورد است که درون راه اندازی و اجرای پروژه «چارمغز» در سرزمین مادری خود کابل شریک کرده و می خواهد کودکان افغانستانی را بوسیله کتاب و تاریخچه خواندن تعلق مند یواش. افغانستان یکی از کشورهای دنیا با پایین ترین نرخ لیست است و در آن از هر ۱۰ بزرگسال، فقط سه نفر (بر اساس آمار یونسکو) توان قرائت کردن و نوشتن دارند. بسیاری از مدرسه ها قفسه ندارند و کتاب
غدیر در قرآن – قرآن در غدیر
نویسنده : محمد باقر انصاری
انتشارات : دلیل ما
رده سنی : بزرگسال
رده کیفی: تخصصی
عنوان محتوا: واقعه غدیر در قرآن
آنچه در این کتاب می خوانید :
این مجموعه ارزشمند که توسط حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای محمد باقر انصاری در ۳جلد تنطیم شده   با محور قرار دادن آیات الهی که به هر صورت با غدیر ارتباط یافته در کتاب جمع آوری شده و هر ارتباطی بین قرآن و غدیر بوده مورد تحلیل قرار گرفته و هر حدیثی که فهم آیه را بیشر می کند و مورد ت
آیت الله جوادی آملی: قبلاً در میدان بازی، این بازی بود که پای چوبین درست می‌کردند که ده سانت اگر کسی آن پای چوبین را داشت از دیگر بچه‌ها بلندتر بود، این در ادبیات ما اثر گذاشت، گفتند:اگر کوتهی پای چوبین مبندکه در چشم طفلان نمایی بلندگاهی آدم عالم نیست و خود را عالم معرفی می‌کند، گاهی عادل نیست و خود را عادل معرفی می‌کند، گاهی صاحب مقام نیست و خود را صاحب مقام معرفی می‌کند، این همان بازی میدان کودکانه است که پای چوبین می‌گذارند تا ده سانتی
دانلود آهنگ به مناسبت جشن تولد
دانلود اهنگ شاد تولد برای رقص
اهنگ جشن تولد فاطمه
اهنگ جشن تولدم شده دوباره

دانلود آهنگ عزیز من گل من تولدت مبارک با کیفیت
آهنگ تولد مذهبی
آهنگ تولدت مبارک بزرگسال
دانلود اهنگ تولد برای خواهر شاد
 گرما زدگی
در فصل تابستان و افزایش دمای هوا، افراد زیادی گرمازه می شوند. گرمازدگی سن و سال نمی شناسد و ممکن از کودک تا بزرگسال در هوای گرم تابستان گرمازده شوند.
 حال در ادامه می‌خواهیم 8 روش خانگی برای درمان گرمازدگی را بیان کنیم.
همانطور که گرمازدگی (Hyperthermia) یکباره اتفاق نمی افتد، پس درمان گرمازدگی هم سریع نخواهد بود، بلکه می تواند با روش هایی سرعت کاهش دمای بدن را افزایش دهید.

ادامه مطلب

بادکنک آرایی در رشت
برگزاری جشن تولد * تم دندونی * بادکنک آرایی رشت
شماره تماس بادکنک آرایی در رشت ۰۹۱۱۵۴۴۴۱۹۹

آدرس اینستاگرام: gilan_tashrifat
تم جشن تولد و تم دندونی استثنائیبرگزارکننده اجراهای تخصصی جشنهای تولدطراحی و تزیین محل برگزاری تولد با تم های مختلفبادکنک آرایی متفاوت و درست کردن اشکال مختلف بادکنکی
بادکنک آرایی در رشت
بادکنک آرایی مراسم افتتاحیه فروشگاه ها ، نمایشگاه ها و …..
تم تولد در رشت
=====================================
گیلان تشریفاتتم تولد
به اطلاع همکاران گرامی می رساند گواهینامه های پایان دوره ی  آموزشگاه
های زیر آماده ی تحویل می باشد و همکاران گرامی می توانند جهت دریافت به کارشناسی
سنجش مراجعه فرمایند :

1-  پیش دانشگاهی عرفان   با کد 80179402  شهریور 97-96
2- پیش دانشگاهی عرفان   با کد 80188301 شهریور 97- 96

3-  پیش دانشگاهی عرفان   با کد 80179402  دی 97-96

4-  بهاردانش  با کد 80185401 ضمن سال 97 - 96 
5-  پیش دانشگاهی بزرگسال دانشمند با کد 82340507  دی 98-97
آهنگ تولدت مبارک بزرگسال
دانلود اهنگ تولدت مبارک از عارف
دانلود اهنگ تولدت مبارک از بابک جهانبخش
آهنگ تولد اندی

آهنگ تولدت مبارک 96
دانلود آهنگ تولدت مبارک ویگن
دانلود اهنگ تولدت مبارک رفیق
دانلود آهنگ تولدت مبارک گوگوش
 رعایت بهداشت و نظافت شخصی جز مواردی است که برای سلامت افراد همواره حائز اهمیت بوده و است و برای این منظور محصولات مختلفی برای افراد و شرایط متفاوت عرضه می شوند. می توان گفت یکی از مشکلات بسیاری از افراد سالمند به خصوص کسانی که از برخی بیماری ها نیز رنج می برند، بی اختیاری ادراری می باشد. به همین دلیل محصولاتی برای رفاه حال این عزیزان در دسترس آن ها قرار دارد که از کاربردی ترین آن ها می توان به پوشک بزرگسالان اشاره کرد. با استفاده از این کالا
به اطلاع همکاران گرامی می رساند گواهینامه های پایان دوره ی  آموزشگاه های زیر آماده ی تحویل می باشد و همکاران گرامی می توانند جهت دریافت به کارشناسی سنجش مراجعه فرمایند :
 1- نواندیشان پسرانه 80188608 دوم بزرگسال 98-97
2- کاردانش بزرگسالان سروش 82341202 خرداد 98-97 
3- دبیرستان بزرگسالان اسما 80192709 دوم بزرگسال 98-97 
4- پیش دانشگاهی دانشمند 95057101 دوم بزرگسال 98-97 

5- قلم 95057102 شهریور 97-96
6- بزرگسالان غیرانتفاعی پویا 80159008 دوم بزرگسال 98-97 

7- پیش دانشگاهی ب
تب مثل سایر علائم کووید-۱۹ مقدور است داخل فاصله یک تا ۱۴ روز پس از عفونت با ویروس کرونا (اطراف غیبت خواه کمون) هویدا شود. البته باید توجه داشت که امکان پذیر است مریض دچار سرفه یا علائم دیگر مصیبت باشد، اما بوسیله خصوص درون روزهای فاتحه بیماری تب نداشته باشد یا تبش ناچیز شدت باشد. هر چند بوسیله طور معمول دمای غریزی بدن را ۳۷ منصب سلسیوس خواه سانتی گراد (۳۶.۵ تا ۳۷.۵ منصب) در رویت می گیرند، وارسی های مبصر اخیر مدال داده اند دمای عادی بدن انسان ان
زیتون میوه ی درخت زیتون بوده و اگرچه
اندازه ی کوچکی دارد، اما سرشار از ویتامین ها و موادمعدنی مفید است. هر دو زیتون
سبز و سیاه حاوی موادمغذی ارزشمندی می باشند.خواص زیتون شور نیز فراوان است
و همچنین برای مصرف کنار غذای ایرانی خیلی خوشمزه است. 
ویتامین E
زیتون پرورده حاوی ویتامین E
است که به عنوان یک آنتی اکسیدان محلول در چربی قدرتمند عمل کرده و از غشای سلولی
و سایر بافت ها در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند. این ویتامین همچنین
در تشکی

زمان مطالعه این مطلب : ⏰ 2 دقیقه
شاخص توده بدنی (BMI) چیست؟
شاخص توده بدنی (Body Mass Index) معیاری است که نسبت وزن به قد شما را محاسبه کرده و تناسب اندام شما را مورد بررسی قرار می‌دهد.محاسبه BMI وزن یک بزرگسال را به ازای هر کیلوگرم بر اساس قد آنها در متر مربع تقسیم می کند. به عنوان مثال ، BMI 25 به معنی 25 کیلوگرم بر متر مربع است.
دقت BMI :
BMI تغییرات طبیعی در شکل بدن را در نظر می گیرد و دامنه ای از وزن سالم را برای یک قد خاص ایجاد می کند.علاوه بر اندازه گیری BMI ،

شاخص توده بدنی (Body Mass Index) معیاری است که نسبت وزن به قد شما را محاسبه کرده و تناسب اندام شما را مورد بررسی قرار می‌دهد.محاسبه BMI وزن یک بزرگسال را به ازای هر کیلوگرم بر اساس قد آنها در متر مربع تقسیم می کند. به عنوان مثال ، BMI 25 به معنی 25 کیلوگرم بر متر مربع است.
دقت BMI :
BMI تغییرات طبیعی در شکل بدن را در نظر می گیرد و دامنه ای از وزن سالم را برای یک قد خاص ایجاد می کند.علاوه بر اندازه گیری BMI ،

دقت BMI :
درک سندرم و اختلال دیوژنز در افراد بزرگسال

بررسی اجمالیسندرم دیوژنز نوعی اختلال رفتاری است که در بزرگسالان مسن تأثیر می گذارد. این بیماری در زنان و مردان مشاهده می شود. علائم اصلی احتکار بیش از حد ، خانه های کثیف و بهداشت شخصی ضعیف است. افراد مبتلا به سندرم دیوژنز نیز از زندگی و جامعه خارج می شوند.
آنها غالباً به تنهایی زندگی می کنند و از این امر آگاه نیستند که هر کاری با شرایط خانه خود و عدم مراقبت از خود اشتباه است. این شرایط اغلب به بیمار
آیا خانواده شما یک خانواده سوء استفاده کننده یا مخربی است یا اعضای آن وظایف خودشان را به درستی انجام نمی دهند؟ تصمیم گیری در مورد نپذیرفتن خانواده خود یک تصمیم ساده ای نمی باشد؛ولی در برخی مواقع بهترین روش ممکن برای جدا شدن از گذشته دردناک و محافظت از خودتان، فرزندانتان و دارایی خودتان در برابر خطرات آینده، از بین بردن ارتباط خود با خانواده می باشد.شما با توجه به سن و موقعیت (و جایی از جهان که در آنجا زندگی می کنید)، می توانید از یک سری ابزار
دکتر امى پیکلر ١٩٨٤-١٩٠٢
Dr Emmi Pikler 1902-1984
این پزشک و پژوهشگر مجارستانى، یکى از پیشگامان حوزه ى مراقبت و پرستارى از نوزادان در خانواده و مراکز نگهدارى از کودک با رویکرد رشد حرکتى طبیعى و بدون دخالت بزرگسال است. جریانى که او در زندگى اش براه انداخت، هدیه اى جاودانه براى کودکان، والدین و مربیان است.  
The Hungarian paediatrician and researcher was a true pioneer in the care of children in families, in institutional care and of natural unassisted motor development. Her legacy is an ongoing gift to the World’s children, their parents, and their teachers.

دقت BMI :

دقت BMI :
من حتی اگر خودم را هم ریشه کن کنم، ترس را نمی‌توانم، ترسِ زاده شده با من را، ترسِ فاجعه ساختن و آزار کَسان‌ام را نمی‌توانم ریشه کن کنم. من با چهره‌ی غمگینی خانه را ترک کردم. مادرم از دیروز هزار بار معذرت خواسته ست. مدام فکر می‌کند و گمان می‌کند کاری کرده ،معذرت می‌خواهد. ما چند تا خواهر بودیم که با مادرمان توی اتاق مانده بودیم. هیچ نمی‌گفتیم. گوش می‌دادیم. ما از همان روز ها و قبل تر شاید، هیچ نگفتیم‌. و کاش من آن بار آخر را هم لال می‌شدم، ک
12 عنوان منابع‌نهمین‌دوره‌جشنواره‌کتابخوانی‌رضوی‌به‌شرح‌زیر‌است:  
1
کودک
)متولدین 1390 تا
)1394
کبوترها و آهوها
سید احمد
میرزاده
به نشر شعر
2
فاطمه و فاطمه:
سالماهلل علیهما شباهتهای حضرت معصومه با حضرت زهرا
محمد
مهاجرانی
زائر شعر
3 امام رضا
زهرا عبدی جمکران داستان علیهالسالم
4 هشت قصه از امام جواد
حسین علیهالسالم
فتاحی
قدیانی داستان
5
نوجوان
)متولدین 1381 تا
)1385
راز آن بوی شگفت؛
فریبا کلهر به نشر داستان علیهالسالم داستانی بر اساس زندگی اما
پیرو دستورالعمل صادره از سوی مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش مجددا تذکر داده میشود که احتمالا از اوایل تابستان سال آینده
به بعد سال و دوره و نوبت جاری قابل عملیات در سیستم تابع تاریخ های معینی
به شرح زیر بوده و بصورت اتوماتیک توسط خود سیستم اعمال خواهد شد :

از تاریخ اول اسفند ماه هر سال سیستم در مدارس روزانه
فقط اجازه کارکرد با نوبت دوم از دوره ضمن سال سال جاری تحصیلی یا دوره های
بعد از آن را میدهد . در مدارس بزرگسال هم فقط اجازه کارکرد با ترم
 1- دبیرستان بزرگسالان خیام  80190906 دوم بزرگسال 98-97
2- پیش دانشگاهی پسرانه نواندیشان  80191707 تابستان بزرگسال 96-95
3- قلم  95057102 تابستان بزرگسال 96-95
4- پیش دانشگاهی دخترانه اندیشه پویا 80191506 دوم بزرگسال 98-97 
5- پیش دانشگاهی شاهد پسران 82341805 تابستان روزانه 95-94
گروه نان و غلاتاین گروه شامل انواع نان، برنج، ماکارونی، گندم و جو است.مواد مغذی مهم: انرژی، بعضی از انواع ویتامین های گروه ب، آهن و مقداری پروتئین.واحد اندازه گیری: هر واحد از این گروه برابر است با یک برش 300 گرمی از انواع نان (به اندازه یک کف دست از نان سنگک، بربری یا تافتون در مورد نان لواش چهار کف دست معادل 300 گرم است)، نصف لیوان ماکارونی یا برنج خام معادل یک لیوان از شکل پخته آن ها، نصف لیوان غلات خام معادل یک لیوان پخته غلات.مقدار مصرف: برای ا
تعامل فرهنگی با موسسه چشمه های حکمت ویژه نهمین جشنواره رضوی توضیحات کامل در مورد شیوه نامه جشنواره 
و نحوه ثبت نام و ورود به سیستم همراه با مراحل مقدماتی برای شرکت کنندگان و معرفی کتابهای بخش کودک 
در مسابقه نقاشی و بخش نوجوان و جوان و بزرگسال به صورت مکتوب ، اینترنتی ، معرفی کتاب ، پویش مجازی 
برای تمامی سنین و استقبال پورشورسرکار خانم نوری و همکاران ایشان از شرکت در مسابقه رضوی ، قرار بر این شد که
مسابقه نقاشی و مکتوب و اینترنتی در موسسه
سلام 
شاید کم و بیش یه آدم هایی اطراف تون دیدین که با خودشون حرف میزنن، اونم با صدای بلند. و بعضی وقت ها هم کسی پیش شون نیست، همراه حرف زدن شون با صدای بلند میخندند و فحش میدن، تنهای تنها هستن، نمیدونم با کی حرف میزنن؟
به خدا ازشون میترسم، کلی تو نت گشتم این بیماری نبود، آیا این بیماریه، اسم این بیماری چی هست، چرا آدم هایی بزرگسال بیشتر درگیرش هستند؟، درمان این بیماری چیه و چطور میشه پیشگیری کرد؟
ممنون 
ادامه مطلب
 خبر جدید اینکه وارد چهره شدم.هورااااامنظورم طراحی چهره ست.
خب دوستان چهره های جذاب بانمک واقعی البته،فانتزی نباشه،بهم پیشنهاد بدیدعکس بازیگر خارجی نمیکشم چون با ترامپ قهرم ، جدا از شوخی،کلا فقط عکس با کیفیتِ چهرههههه ایرانی اگه دارید بچه یا بزرگسال،شهدا یا بازیگر یا خواننده فقط چیزی که حس میکنید قشنگه،برام بفرستید خیلییی ممنون میشم
یه کانال ایجاد شده فقط برای دریافت کمک های شماهم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم:| اینم آیدی بنده در تلگر
ارتودنسی بزرگسالان به روش دکتر داوودیان
امروزه ارتودنسی محدودیت
سنی ندارد. یکی از نگرانی های افراد در بزرگسالی و سنین بالا تصور عدم
امکان درمان ارتودنسی و رفع ناهنجاری های دندانی فکی است. اگرچه با افزایش
سن به دلایلی نظیر افزایش دانسیته استخوانی (محکم تر شدن فک)، کاهش
متابولیسم، همکاری کمتر فرد بزرگسال نسبت به گذاشتن دستگاههای ارتودنسی و
از همه مهمتر کاهش محسوس رشد دندانی فکی انتخاب های درمانی محدود تر می
گردد با پیشرفت های اخیر در عر
شامل: تخت خواب دونفره، پاتختی، میز آرایشی و آینه
برای اطلاع از قیمت ها، با واحد بازرگانی و فروش تماس بگیرید:شماره تماس 36070342_021و آیدی تلگرام https://t.me/salesarjanchoob
همچنین میتوانید از نمایشگاه و شوروم ما در محل کارخانه بازدید فرمایید...https://t.me/joinchat/AAAAAEf6G_7xas526EGl3Qhttps://arjanchoob.ir#ارژن_چوب_شرق#کیفیت_را_لمس_کنید!
استخر بادی
استخر ها از ایمن ترین و مناسب ترین بستر های آبی هستند که بیشتر مردم اعم از کودکان و بزرگسالان علاقه بسیار زیادی به استفاده از آن ها دارند . از این رو استخر های متعددی در سراسر شهر ها به صورت استخر عمومی طراحی شدند که می توان به آن ها مراجعه کرد . همچنین استخر های زیاد بتنی و سیمانی نیز در داخل خانه ها ، ویلا ها و حتی آپارتمان ها طراحی شده اند به عنوان استخر شخصی از آن ها یاد می شود . اما با در نظر داشتن هزینه بالای ساخت و احداث استخر های

شامل: تخت خواب دونفره، پاتختی، میز آرایشی و آینه، صندلی آرایش
برای اطلاع از قیمت ها، با واحد بازرگانی و فروش تماس بگیرید:شماره تماس 36070342_021و آیدی تلگرام https://t.me/salesarjanchoob
همچنین میتوانید از نمایشگاه و شوروم ما در محل کارخانه بازدید فرمایید...https://t.me/joinchat/AAAAAEf6G_7xas526EGl3Qhttps://arjanchoob.ir#ارژن_چوب_شرق#کیفیت_را_لمس_کنید!

آدرس های اینترنتی سامانه سناد دانش آموزی به تفکیک مقاطع
آدرس جدید سامانه سناد مدارس ابتدایی
https://schsnd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس پیش دبستانیp-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس متوسطه اولM1-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس متوسطه دومM2-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس بزرگسال
T-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس متوسطه اول پیش حرفه ای -استثنایی
esm1p-snd.medu.ir
آدرس جدید  سامانه سناد مدارس دوم متوسطه حرفه ای – استثنایی
esm2p.snd.medu.ir
آدرس جدید
چگونه ورزش کردن را شروع کنم؟

ورزش به شما مقاوم و شخصیت می دهد

امروزه تنها عده کمی از افراد بزرگسال از
ورزش کردن لذت می برند و اگر به بزرگسالان پیشنهاد خرید، غذا خوردن و یا
تنها نشستن و ورزش را بگوییم اکثریت همه ی پیشنهادات را می پذیرند جز گزینه
ورزش و تمایلی به انجام آن ندارند.
ادامه مطلب
سندرم بینایی ناشی از کامپیوتر عبارتی است که برای توضیح تمام مشکلات بینایی که در نتیجه‌ی استفاده‌ی طولانی مدت از کامپیوتر روی می‌دهند به کار برده می‌شود. سندرم بینایی ناشی از کامپیوتر به طور معمول، فشار دیجیتالی بر چشم است. محققان عقیده دارند تقریبا ۵۰ تا ۹۰ درصد افرادی که با کامپیوتر کار می‌کنند، دست کم یکی دو علامت از این سندرم را دارند.
اما این فقط افراد بزرگسال نیستند که دچار سندرم بینایی ناشی از کامپیوتر می‌شوند. بلکه بچه‌ها نیز سا
بین ارتودنسی
کودکان و بزرگسالان و نوجوانان تفاوت های معنی دار زیادی وجود دارد .
آیا شما هم وقتی که نامی از ارتودنسی می شنوید به یاد نوجوانی می
افتید که دهانی پر از فلز دارد .
در گذشته اگر شما به مطب یک متخصص ارتودنسی سری می زدید.
اغلب نوجوانانی را مشاهده می کردید که به همراه والدین خود در آنجا
حضور دارند.
این در حالی است که در گذشته ۹۹ درصد
بیماران  یک ارتودنتیست را نوجوانان تشکیل می دادند .
امروزه ۵۰ درصد از مراجعین ارتودنسی را افرادی تشکیل
م
فهرست کتابخوان ماه فروردین سال 98

ردیف

عنوان

موضوع اصلی

موضوع فرعی

نویسنده

ناشر

مخاطب

صفحه

1

برادر من تویی: روایتی از زندگانی حضرت عباس (ع)

نوجوان

زندگی حضرت عباس (ع)

داود امیریان

کتابستان معرفت

نوجوان

208

2

پریدخت (مراسلات پاریس طهران)

قصه و رمان

روایت وقایع تاریخی دوران مشروطه

حامد عسکری

قبسات

بزرگسال

140

3

به نام یونس

آکو (Aco) یک شرکت و برند تماما ایرانی می‌باشد و با تمرکز بر تولید و طراحی اسباب بازی فکری آموزشی و با هدف افزایش مهارت‌های مورد نیاز در خلال بازی‌های مفرح فعالیت خود را آغاز نموده است.محصولات فکری آموزشی این شرکت دارای کیفیت عالی ایمنی و دوام می‌باشند.این برند با تمرکز بر اسباب بازی فکری آموزشی و کمک آموزشی علمی، حرکتی و خلاقانه، سعی در تقویت و رشد استعدادهای فردی و اجتماعی کودکان شما دارد.بازی‌های فکری آموزشی به گونه‌ای طراحی شده‌اند
از امروز می تونیم دو تا مهمون بزرگسال با بچه هاشون رو تو خونه مون داشته باشیم. یک سری ایالت ها هم کلی قوانینشون سبکتر شده چون دیگه تقریبا کیس ابتلای جدید ندارن ولی ما که مرکز کرونا بودیم هنوز کیس جدید داریم یه تعدادی و بخاطر همین تا برداشتن کامل همه محدودیت ها واسه ما خیلی مونده. 
مدرسه ها از هفته دیگه از هفته ای یک روز شروع میکنند به حضوری کردن کلاس ها و تا آخر همین ترم احتمالا کلاس ها کاملا برقرار میشه. ولی برگشتن ما به دانشگاه احتمالا بشه آ

بیماری بواسیر چیست و درمان آن چگونه است؟

تقریباً از هر چهار بزرگسال ، تقریباً سه نفر دچار بواسیر می شوند

بواسیر چیست؟
بواسیر (Hemorrhoids) که به آن شمع نیز گفته می شود، رگهای متورم در مقعد و رکتوم تحتانی شماست ، مشابه رگهای واریسی. بواسیر می تواند در داخل رکتوم (بواسیر داخلی) یا زیر پوست اطراف مقعد (بواسیر خارجی) ایجاد شود.
ادامه مطلب

سال تولید: ۱۳۹۳
پخش : شبکه سه سیما
محصول : ایران
مخاطب : بزرگسال
کیفیت : DVDRip
خلاصه داستان سریال دردسرهای عظیم :لطیف جوانی که رویای بازیگری در سر می پروراند و ناخواسته درگیر ماجرای عجیبی می شود که او را دچار دردسرهای فراوان کرده و مسیر زندگی اش را دگرگون می کند و …
ادامه مطلب
دانلود فیلم سینمایی آستیگمات Astigmatism 2018 با کیفیت 1080p Full HD
فیلم ایرانی آستیگمات ۱۳۹۶ به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی
کارگردان: مجیدرضا مصطفوی | ژانر: درام | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: تابستان سال 1398
مدت زمان: 85 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت فیلم: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: مجیدرضا مصطفوی

جهت دانلود فیلم آستیگمات اینجا کلیک کنید
1.دخترخاله ام میخواست واسه بچه هاش بازی فکری بخره.گرون هم بودن.ده دوازده تا بزرگسال جمع شده بودیم دور غرفه ی بازی و داشتیم با اسباب بازی ها بازی می کردیم و دستورالعمل هاشون رو میخوندیم تا بالاخره یه بازی رو انتخاب کرد.فکر کنم فروشنده بعد از رفتن مون نفس راحت کشید.2.قبلش رفته بودیم سینما و یه فیلم دیده بودیم که واسه بچه های 4 ساله مناسب بود.چرا روی پوستر فیلم ها برچسب رده ی سنی نمیزنن خب؟3.مسافرت بودم و کلا یادم رفته بود کاپشنم رو با خودم بردارم و
همکاران گرامی لطفا در هنگام تحویل گواهینامه های پایان تحصیلات به نکات زیر توجه فرمایید :
1- عکس دانش آموز همان عکسی باشد که روی آلبوم الصاق شده است .
2- حتماً روی گواهینامه تمبر ممهور به مهر اسلام پیروز است نصب شده باشد .
3- عکس دانش آموز به گونه ای باشد که مهر آن پاک نشود .

4- لیست فارغ التحصیلان در دو نسخه حتما توسط معاون اجرایی امضا و توسط مدیر مهر و امضا شده باشد .
5- از منگنه کردن لیست فارغ التحصیلان به گواهینامه ها اکیداً خودداری شود .
6- مدار
علی‌اصغر عزتی‌پاک، نویسنده و داستان‌نویس که رمان‌ها و مجموعه‌ داستان‌های او نامزد یا برنده جایزه‌های ادبی مختلفی بوده‌است.  کار ادبی را با نگارش داستان در مجلات آغاز کرد و در سال ۱۳۸۴، نخستین کتاب او با عنوان «می‌مانم پشت در»  منتشر شد.یکی از راه‌های تعلیمی برای کودکان و نوجوانان استفاده از قالب داستانی است که در این اثر به خوبی از آن استفاده شده است. در سال‌های پس از انقلاب اسلامی نویسنده‌های بسیاری تلاش کرده‌اند که زندگی هر یک ا
یه بازی گروهی اندروید هست به اسم "دور"
تو این بازی دو نفر دو نفر یه تیم میشین. کلماتی بهت داده میشه که باید هم گروهیت رو راهنمایی کنی تا بتونه کلمه رو حدس بزنه
حالا تجربه راهنمایی ها و جواب های ما تو بازی:
کلمه "استکان"
راهنمایی: چایی رو با چی میخوری؟
جوابها: دهن، لب، دست!
کلمه "سلول"
راهنمایی: بدنت از چی تشکیل شده که خیلی ریزه؟
جواب: مو! (و از آنجا که فرد بدنسازی میره) جواب بعدی: عضله!
کلمه "کباب"
راهنمایی: گوشت وقتی خیلی میپزه چی میشه؟
جواب: سوخته، ج
اختتامیه نهمین جشنواره بزرگ کتابخوانی رضوی در شهرستان فامنین برگزار شد که برگزیده گان در بخش کودک و نوجوان از آقایان محمدمهدی شریفی ، محمدجواد مولوی و در بخش بزرگسال از آقای مجتی حمیدی کتابدار کتابخانه فدک تقدیر بعمل آمد.
شامل: تخت خواب دونفره پاف دار، پاتختی، کمد لباس سه درب، کمد لباس دو درب، میز آرایشی و آینه، صندلی آرایش
برای اطلاع از قیمت ها، با واحد بازرگانی و فروش تماس بگیرید:شماره تماس  36070342_021و آیدی تلگرام https://t.me/salesarjanchoob
سال تولید: ۱۳۹۴
پخش : شبکه سه سیما
محصول : ایران
مخاطب : بزرگسال
کیفیت : DVDRip
خلاصه سریال : با پیدا شدن بچه ای در ماشین لطیف و مشکلات خانوادگی خانواده بهار، او و بهار بار دیگر برای ازدواج دچار دردسرهایی می شوند. فرحان که خود را مدیون کمک های لطیف و بهار می داند سعی می کند مشکلات پیش آمده برای آنها را حل و فصل کند اما…
ادامه مطلب

شامل: تخت خواب دونفره، پاتختی ساده، پاتختی پشت دار، کمد لباس، میز آرایشی و آینه
برای اطلاع از قیمت ها، با واحد بازرگانی و فروش تماس بگیرید:شماره تماس  36070342_021و آیدی تلگرام https://t.me/salesarjanchoob
.
خرید سرویس خواب نوزاد دخترانه
شما می توانید یک تختخواب ویژه برای نوزادتان خریداری کنید تا هم در دوران نوزادی از آن استفاده کند و هم زمانیکه کمی بزرگتر شد. تختخواب نوزادی که با نرده طراحی شده است برای حفظ امنیت نوزاد بسیار مناسب است منتها می توانید از تخت هایی خریداری کنید که به سایز بزرگسال هم تبدیل می شود و خرید آن باعث می شود تا سالها از خرید تختخواب جدید در امان باشید و هزینه اضافه ای را پرداخت نکنید.
کیفیت تخت خواب:
کیفیت تخت اصلی ترین فا
بسم الله الرحمن الرحیم
با صرف نظر از محتوای سریال این که بار مثبت مشارکت و همیاری با بار منفی گناه مخلوط شود و از آن عنوان ترکیبی همگناه تولید شود و با قرار دادن این عنوان بر روی یک سریال این ترکیب ضد فرهنگی ترویج شود هیچ توجیهی ندارد... این عنوان باید عوض شود....
وقتی بحث رابطه_عاطفی در میان باشد، بعضی ها را نمی شود به این راحتی ها خوشحال کرد، انتظارشان زیاد است،  راحت راضی نمی شوند، هرچیزی ممکن است بهشان بربخورد، زود می رنجند و قهر می کنند و انگار هرکاری برایشان انجام بدهی درنهایت باز بدهکار هستی.
❌این افراد احتمالا در تله محرومیت_عاطفی گیر افتاده اند.  شاید بیشتر درکشان کنیم اگر بدانیم که در کودکی در حق آنها اجحاف شده و از توجه، محبت و حمایت محروم بوده اند. این بچه ها را لوس نکرده اند و عزیزدردانه
نوشته های تالکین در طول زندگی وی تجدید نظر گسترده ای انجام داد. در حالی که این امر به ویژه در مورد بسیاری از داستانهایی که در The Silmarillion به پایان رسید صادق است ، همانطور که پرده برداشت ، بر The Lord of Rings نیز تأثیر گذاشت. یکی از سرگرم کننده ترین نمونه ها شخصیت کوتاه عمر بینگو بگینز است.
طبق گفته دیوید کالینز ، J.R.R. تولکیان استاد فانتزی ، هنگامی که تالکین در ابتدا شروع به نوشتن آنچه در نهایت به عنوان یاران حلقه شد تبدیل شد ، او شخصیت پسرش بینگو را بینگ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها